خانه مشاوره ایزو مشاوره انتقال ایزو ۹۰۰۱

مشاوره انتقال ایزو ۹۰۰۱

0
مشاوره انتقال ایزو ۹۰۰۱

مشاوره انتقال ایزو ۹۰۰۱ ، سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ ،به شما کمک می نماید تا سیستم مدیریت کیفیت خود را به آسانی از ویرایش ۲۰۰۸ به ویرایش ۲۰۱۵ انتقال نمایید.

تیم مشاوره مهندس پیام خرازیان ، با تجربه در پیاده سازی ایزو ۹۰۰۱ در سازمان ها و صنایع مختلف آمادگی دارد تا خدمات مشاوره انتقالISO 9001:2015 را با رویکردی کاربردی  متناسب با سازمان شما ارائه نماید .

با توجه به اینکه استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ منتشر شده است بسیاری از سازمانهایی که سیستم مدیریت کیفیت را استقرار نموده اند باید سیستم مدیریتی خود را بر اساس استاندارد ISO 9001:2015 بروز آوری نموده و تغییرات اساسی ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ را در سیستم مدیریت کیفیت سازمان خود لحاظ نمایند .

مشاوره انتقال ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ به سه روش به سازمان شما توسط تیم ما قابل ارائه می باشد

۱)  مشاوره انتقال ISO 9001 به صورت جلسه ای

در جلسات کاربردی ، خدمات مشاوره انتقال ایزو ۹۰۰۱ و موضوعات جدید به صورت کاربردی همراه با نمونه های عملی تشریح می شود در این روش متناسب با اندازه سازمان تیم ما جلسات مشاوره را برنامه ریزی می نماید

۲) خدمات مشاوره انتقال ISO 9001 به صورت پروژه

تیم مشاوره ISO 9001:2015 ، بمنظور انتقال سیستم مدیریت کیفیت  به ISO 9001:2008  ، تغییرات مورد نیاز الزامات استاندارد ISO 9001:2015 را در سیستم مدیریت کیفیت شما لحاظ نموده و شما را جهت ممیزی صدور گواهینامه ISO 9001:2015 آماده می نماید .

۳) خدمات مشاوره انتقال ایزو ۹۰۰۱ غیر حضوری

در این روش ، مشاورین با تجربه ۲۰ ساله ، به صورت غیر حضوری با استفاده از زیرساخت های IT ، خدمات مشاوره را به تیم شما ارائه می نماید این روش برای سازمان هایی مفید می باشد که افراد متخصصی را درون سازمان دارند که به استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۰۸ مسلط می باشند

گواهنیامه ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۰۸ تنها تا سمپتامبر ۲۰۱۸ دارای اعتبار می باشد و از ان تاریخ به بعد تنها گواهینامه ISO 9001:2015 توسط شرکت های گواهی دهنده صادر می شود.

گواهینامه ISO 9001:2008 تا سال سپتامبر ۲۰۱۸ دارای اعتبار می باشد و سازمان ها باید اقدامات لازم جهت بروز آوری این استاندارد را انجام دهند.

مزایای انتخاب تیم  مشاوره ایزو ۹۰۰۱  ویرایش ۲۰۱۵ :

  • تجارب مشاوره ایزو در سازمان های مختلف بیش از ۲۲ سال سابقه  در بیش از ۱۵۰ سازمان .
  • حرفه ای در طراحی مستندات  سیستم مدیریتی متناسب با اندازه و پیچیدگی سازمان شما .
  • تجارب ممیزی سیستم های مدیریتی  .

جهت درخواست مشاوره ISO 9001:2015 با تیم مهندس پیام خرازیان با شماره تلفن زیر تماس گرفته یا درخواست خود را از طریق درخواست مشاوره ایزو ۹۰۰۱  ارسال نمایید .

۰۹۱۲۳۳۸۶۳۴۹-۰۲۱۸۸۰۹۰۱۳۹

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.